Jakie kolory ubrań są najlepsze dla ciebie?

Opiekun artykułu: wlocze
Advertising
Jakie kolory ubrań są najlepsze dla ciebie?

Jakie kolory ubrań są najlepsze dla ciebie?

Kolory ubrań, które na siebie zakładamy, mają bardzo duże znaczenie. Przede wszystkim dlatego, że podkreślają one naszą osobowość oraz urodę. Ważne jest, aby dobierać je we właściwy sposób. Przede wszystkim nie powinniśmy dopuścić do sytuacji, w której w naszej szafie znajdowałyby się ubrania tylko w jednym kolorze. Powinniśmy bawić się paletą kolorów, pamiętać jednak o tym, aby wybierać te barwy, w których dobrze się czujemy i które podkreślają nasz wygląd w idealny sposób. Poniżej przedstawiamy różne kolory ubrań oraz wskazówki, dla kogo będą one najlepsze.

Advertising
Advertising
 • Żółty zawsze w połączeniu z ciemną barwą

  Żółty zawsze w połączeniu z ciemną barwą

  Kolor żółty zawsze należy łączyć z ciemnymi elementami reszty naszej garderoby. Jeśli wybierzesz żółtą bluzkę, dobierz do tego granatowe, czarne lub szare spodnie lub spódnicę. Pamiętaj jednak, że jeśli decydujesz się na jaskrawe wydanie żółtego koloru, powinnaś w swojej stylizacji użyć go w małej ilości, na przykład tylko jako apaszkę. W takiej sytuacji będziesz mogła poprawić swój wygląd.

 • Pomarańcz jako dopełnienie odcienia skóry

  Pomarańcz jako dopełnienie odcienia skóry

  Zakładając ubrania w kolorze pomarańczowym, możesz w znacznym stopniu się odmłodzić i sprawić, że twój wygląd będzie bardzo świeży. Łącz pomarańczowe odcienie z ciemnymi dodatkami. Zazwyczaj dobrym połączeniem jest pomarańcz z granatem, szarym kolorem oraz czarnym.

 • Czerwień tylko na specjalne okazje

  Czerwień tylko na specjalne okazje

  Ubrania w czerwonym kolorze powinnaś wybierać jedynie na ważne wyjścia. Na co dzień tak intensywny kolor raczej się nie sprawdza. Wyglądamy w nich zbyt wyraziście, co w wielu sytuacjach może nam zaszkodzić, a nie pomóc. Powinnaś jednak mieć w swojej szafie sukienki i płaszcze w takim kolorze. Będziesz dzięki temu świetnie przygotowana na każde ważne wyjście.

 • Fiolet idealny dla kobiet

  Fiolet idealny dla kobiet

  Jeśli chcesz wyglądać stylowo, pięknie i powabnie, wybieraj ubrania w kolorze fioletowym. Możesz zdecydować się zarówno na sukienki, jak i bluzki czy garsonki w takim kolorze. Wszystkie rodzaje ubrań tego typu pasują do kobiet. Jeśli jednak chcesz uzyskać najlepszy efekt, zakładaj górną część garderoby w fioletowym kolorze. Efekt będzie spektakularny. Nikt nie przejdzie obok ciebie obojętnie.

 • Uwaga na zielony kolor

  Uwaga na zielony kolor

  Zanim założysz na siebie coś zielonego, powinnaś się dwa razy zastanowić, szczególnie jeśli jest to bardzo jasny odcień zieleni. Możesz uzyskać efekt tandetnego wyglądu, o który przecież na pewno ci nie chodzi. Jeśli już chcesz założyć coś zielonego, postaw na jasną zieleń, ale nie na blady kolor.

 • Niebieski bez ograniczeń

  Niebieski bez ograniczeń

  Jest to chyba jedyny kolor w całej palecie barw, który możesz stosować bez ograniczeń. Jest pewne, że będziesz w takim odcieniu świetnie wyglądała w każdej sytuacji. Warto jednak wybierać raczej stonowane wydania tego koloru. Krzykliwy i zbyt ciemny niebieski nie będzie dobrze wyglądał. Wybieraj odcienie od jasnego do średniego niebieskiego.