Jak dać żonie do zrozumienia, że nadal ją kochasz?

Opiekun artykułu: pioa
Advertising
Jak dać żonie do zrozumienia, że nadal ją kochasz?

Jak dać żonie do zrozumienia, że nadal ją kochasz?

Związek po kilkunastu latach i więcej jest już związkiem dojrzałym. Przeżyliście ze sobą bardzo dużo, macie wspólne mieszkanie, dzieci i moc życiowych doświadczeń. Czas jednak być może spowodował, że pomimo tego, że się kochacie, nie okazujecie już tego sobie jak dawniej. Aby wasza miłość nie uległa stagnacji, potrzebny jest wam zastrzyk świeżości. Ty jako mąż możesz w tej kwestii uczynić bardzo dużo. Tak jak dawniej zabiegałeś o względy swojej wybranki, teraz uczyń ją szczęśliwą, że jest właśnie z Tobą.

Advertising
Advertising
 • Powrót do korzeni

  Zaproś żonę do miejsc, w których spotykaliście się przed ślubem. Pokaż jej, że o wszystkich tych chwilach nadal pamiętasz i tęsknisz do nich, bo bardzo ją kochasz. Kobiety charakteryzuje sentyment do momentów, w których czuły się z mężczyzną jak w niebie. Dlatego skorzystaj z tego i powróć z żoną do korzeni.

 • Niespodzianki

  Niespodzianki

  Twoja żona zapewne lubi niespodzianki. Jeśli chcesz udowodnić jej, że twoje uczucie do niej nie wygasło, rób jej miłe niespodzianki. Drobny upominek, kwiaty, zaproszenie na romantyczną kolację przy świecach czy kina pozwolą jej zrozumieć, że nadal zależy ci na waszym związku  tak samo, jak przed laty. Jeżeli twoje finanse pozwalają ci na trochę rozpusty, zafunduj żonie pobyt w spa.

 • Zrób coś, czego zazwyczaj nie robisz

  Taka odmiana pokaże twojej żonie, że jesteś zdolny do wielu wyzwań. Jeśli nie robisz tego na co dzień, od czasu do czasu możesz ugotować dla żony ekstra obiad. Możesz postarać się olśnić ją czystością w domu, robiąc niespodziewanie porządki. Przygotuj kolację przy świecach, podczas której wyznasz jej miłość jak dawniej.

 • Nie stroń od łóżka

  Nie stroń od łóżka

  Aby twoja żona czuła, że jest przez ciebie kochana, nie możesz dopuścić do tego, by cokolwiek stwarzało pozory, że nie sypiacie już ze sobą. Seks w małżeństwie jest dopełnieniem dojrzałej miłości. Kobiety w okresie menopauzalnym odczuwają wiele dolegliwości, które mogą powodować niechęć do zbliżeń seksualnych. Do ciebie więc należy, by udowodnić żonie, że wciąż jest dla ciebie atrakcyjna i ci się podoba. W łóżku pokaż jej, jak bardzo cię podnieca i jak dobrze jest ci z nią podczas miłosnych igraszek. Nie dopuszczajcie, by rutyna wdarła się do waszej sypialni. Pomyśl, co mógłbyś zmienić i jak urozmaicić wasze łóżko i zabierz się do realizacji swoich pomysłów. Po spełnionym akcie seksualnym nie zapomnij powiedzieć swojej żonie, że bardzo ją kochasz.

X