Jaką biżuterię wybrać do konkretnych typów dekoltu?

Opiekun artykułu: katwit
Poziom trudności: Umiarkowane
Advertising
Jaką biżuterię wybrać do konkretnych typów dekoltu?

Jaką biżuterię wybrać do konkretnych typów dekoltu?

Często mamy dylemat, jaką biżuterię założyć do konkretnego stroju. Wszystko nam się podoba, a nic nie pasuje. To częste słowa każdej pani. Przecież chcemy wyglądać zachwycająco, efektownie i pięknie. Nie zawsze jednak wszystko do siebie pasuje, dlatego warto przeczytać kilka cennych rad na ten temat. Ten artykuł wiele ci wyjaśni. Dobór biżuterii przestanie być w końcu uciążliwym problemem i przed wyjściem obejdzie się bez paniki. Bardzo ważny jest strój i rodzaj dekoltu, ale co dalej? Przekonaj się.

Advertising
Advertising
 • Biżuteria do owalnych dekoltów

  Biżuteria do owalnych dekoltów

  Owalne dekolty nie wymagają specjalnie rygorystycznych zasad. Wiele rzeczy tutaj pasuje. Bardzo ładnie będzie wyglądał łańcuszek z niewielką przywieszką, korale, które mogą znajdować się blisko szyi lub trochę niżej. Mogą być to nawet sznury koralików. Wybór jest dość duży. U jubilera znajdziesz mnóstwo propozycji, które będą pasować do takiego rodzaju bluzki.

 • Biżuteria do bluzek koszulowych

  Biżuteria do bluzek koszulowych

  Jeżeli do twojej codziennej garderoby należy koszula lub bluzka koszulowa, musisz wiedzieć, że nie wszystko do niej pasuje. Koszula jest elegancka i taki powinien być wisiorek. Do koszuli zakładaj srebrne lub złote łańcuszki. Można ewentualnie założyć kamienie szlachetne. Cały twój strój będzie nowoczesny i seksowny. Pamiętaj jedynie o stosowaniu tych reguł.

 • Biżuteria do golfa

  Biżuteria do golfa

  Golf, chociaż zasłania cały dekolt, wymaga noszenia odpowiedniej biżuterii, ale na bluzce. Tutaj wybór jest prosty. Nie ma za dużo możliwości, więc należy pozbyć się wszelkich dylematów. Najlepszy jest długi naszyjnik, długie korale, najlepiej drewniane. Mogą one wpłynąć całkowicie na wygląd kobiety.

 • Biżuteria do dekoltów typu fala

  Biżuteria do dekoltów typu fala

  Dekolt typu fala jest bardzo interesujący i nie wymaga skomplikowanych rozwiązań. Jeżeli lubisz takie bluzki, zawsze noś do nich krótkie naszyjniki. Podkreślisz w ten sposób swój biust i zaprezentujesz się niesamowicie. Zwrócisz uwagę na siebie, a to jest bardzo ważne.

 • Dekolty bez biżuterii

  Dekolty bez biżuterii

  Niektóre bluzki nie wymagają zakładania jakiejkolwiek biżuterii w postaci naszyjnika, często jest to wręcz niewskazane. Tak jest w przypadku bluzek w łódkę. Pamiętaj o tej zasadzie podczas zakupów. Zamiast naszyjnika można przecież założyć inne elementy biżuterii, takie jak duża, elegancka broszka czy eleganckie kolczyki. Dekolt typu karo również nie wymaga biżuterii. Zwolenniczki błyskotek mogą pozwolić sobie jedynie na drobne, krótkie łańcuszki. Czasem piękne jest to, co drobniutkie, a czasem lepiej prezentuje się coś okazałego, dużego. To zależy od rodzaju stroju.