Jakie kolory są idealne dla blondynek?

Opiekun artykułu: chura
Advertising
Jakie kolory są idealne dla blondynek?

Jakie kolory są idealne dla blondynek?

Blondynki na ogół nie mają problemów z doborem kolorów swoich ubrań. W zasadzie wszystkie odcienie pasują do nich idealnie. Są jednak kolory, w których wyglądają lepiej oraz takie, w których wyglądają gorzej. Warto wiedzieć, o które kolory chodzi. Dzięki temu nie uzyskamy efektu ani przesłodzonego, ani zbyt smutnego. Poniżej przedstawiamy wykaz kolorów, które powinna nosić blondynka, oraz takich, których powinna unikać.

Advertising
Advertising
Ostrzeżenia:

Pamiętaj, że przedstawione wyżej zalecenia są adresowane do ogólnego typu koloru włosów blond. Są jednak różne odcienie blondu, zaczynając od bardzo jasnego, do bardzo ciemnego. Dlatego też powyższe sugestie należy przetestować także w oparciu o własne doświadczenie i poczucie smaku.

 • Z czernią jej do twarzy

  Z czernią jej do twarzy

  Strzałem w dziesiątkę jest wybieranie ubrań w kolorze czarnym. Im jaśniejsze masz włosy, tym lepiej będzie ci w takim ciemnym, intensywnym odcieniu. Czarny pasuje idealnie zarówno do karnacji, jak i do koloru włosów. Jeśli jednak nie odpowiada ci czerń i wolisz nieco jaśniejsze odcienie, postaw na szarości, przede wszystkim w połączeniu z różem. Będziesz w takim zestawieniu wyglądała elegancko i pięknie.

 • Safari to jest to

  Safari to jest to

  Jeśli jesteś blondynką, powinnaś wybierać takie kolory jak oliwka, brąz, krem i beż. W takich kolorach na pewno nie będziesz wyglądała blado. Te barwy świetnie współgrają z jasnym kolorem włosów. Jeśli zależy ci na delikatnym, klasycznym wyglądzie, one właśnie ci to zapewnią. Nie będziesz w nich wyglądała ani za smutno, ani za blado. Będą dla ciebie po prostu idealne.

 • Postaw na mocne barwy

  Postaw na mocne barwy

  Blondynka nie powinna bać się mocnych, intensywnych kolorów. Idealnie będziesz wyglądała w kolorze chabrowym. Jeśli chcesz olśnić mężczyznę swoim wyglądem, ubierz się w sukienkę o takiej właśnie barwie. Nie będzie mógł oderwać od ciebie oczu. Blond włosy stanowią idealny kontrast do koloru chabrowego, przez co można uzyskać tak dobry efekt.

  Inne intensywne kolory, które blondynka powinna mieć na uwadze podczas dobierania swojej garderoby, to czerwień i mocny róż. Twoja uroda zostanie dzięki nim w znakomity sposób wyeksponowana. Możesz również zdecydować się na różne odcienie zieleni. Wybieraj jednak te żywsze barwy.

 • Pastele na pewno się nadają

  Pastele na pewno się nadają

  W szafie każdej blondynki powinny znaleźć się ubrania w pastelowych kolorach. Mogą to być zarówno pastelowe odcienie niebieskiego, różowego czy zielonego, jak i kolor kremowy, waniliowy czy popielaty.

 • Czego blondynka powinna unikać?

  Czego blondynka powinna unikać?

  Pod żadnym pozorem blondynka nie powinna mieć w swojej szafie ubrań w kolorze pomarańczowym, żółtym ani ciemnofioletowym. W tych kolorach na pewno nie będzie wyglądała dobrze.

X