Z czym łączyć różowe spodnie?

Opiekun artykułu: bpila
Advertising
Z czym łączyć różowe spodnie?

Z czym łączyć różowe spodnie?

Kicz, chałtura, brak gustu? Nic podobnego. Róż wyraża i akcentuje kobiecość. Jeżeli w ubiorze nie występuje w nadmiarze, lecz jest odpowiednio zespolony z resztą, efekt klasy i poziomu jest murowany. Po nijakiej zimie, która niestety nawet w modzie nie lubi się niczym znaczącym wyróżniać, dobrze jest wnieść na ulice nieco casualu, który rozbroi chłodne i szare otoczenie. A więc różowe spodnie, jak najbardziej tak i za.

Advertising
Advertising
 • Różowe spodnie i co dalej?

  Różowe spodnie i co dalej?

  Róż najbezpieczniej jest praktykować z bielą. Taki duet nie ma granic. Do różowych spodni możesz zatem włożyć białą klasyczną bluzkę, biały T-shirt, śnieżnobiałą marynarkę, bohaterski casualowy biały sweter lub klasyczną białą koszulę. Kobiety do 30, którym w modzie przyzwala się na dużo więcej swobody, różowe spodnie mogą połączyć z niebieskim odcieniem dżinsów. Taki ubiór niejednego mężczyznę przyprawi o zawrót głowy. Różowe spodnie, do których co niektórym kobietom trudno jest dobrać pasującą odzież, dobrze wypadają w połączeniu z biało-czarnymi paskami.

 • Dla kogo przeznaczony jest róż?

  Z powodzeniem każda z kobiet może poeksperymentować w swoim image z różem. Niemniej jednak jest on przydzielony jednemu typowi urody. Któremu, spytacie zapewne? Otóż różową odzieżą bez obaw mogą bawić się kobiety o typie urody lato. Są to kobiety o bardzo jasnej karnacji, blondynki, szatynki o niebieskich, szarych lub jasnobrązowych oczach. I wbrew pozorom nie są to panie, którym słońce przynosi same korzyści. Bo róż niezbyt atrakcyjnie dla oka łączy się przecież z mocną opalenizną.

 • Różowe spodnie wieczorową porą?

  Różowe spodnie wieczorową porą?

  A co z klasyczną czernią? Bez cienia wątpliwości powiem tak. Spodnie w kolorze różu to idealne wyjście z sytuacji na wieczorną imprezę, luźną kolację czy kawę. Dobrze wypadną one z krótką czarną marynarką, szpilkami i modnymi dodatkami typu bransoletka czy naszyjnik. Łączenie różu z czernią jest bezpiecznym posunięciem, dlatego jeśli trudno ci o pomysł, częstuj się tym podanym na tacy. Możesz założyć więc czarną klasyczną bluzkę, bluzkę koszulową, T-shirt, a nawet stylowy sweter.

 • Kilka cennych uwag na temat różowych spodni

  Jeżeli decydujesz się na różowe spodnie, reszta twojego stroju bezwzględnie nie może być różowa. Mocny róż nie wygląda atrakcyjnie z silną opalenizną, przesadnym makijażem i przepychem w postaci biżuterii. Ponadto róż nie pasuje do szałowego i krzykliwego stylu, zdecydowanie woli łączyć się z bezpretensjonalnym wyglądem i klasą.