Z czym łączyć męską koszulę dżinsową?

Opiekun artykułu: wlocze
Advertising
Z czym łączyć męską koszulę dżinsową?

Z czym łączyć męską koszulę dżinsową?

Kiedyś, gdy ktoś myślał o koszuli z dżinsu, kojarzyła mu się ona z Chuckiem Norrisem. Obecnie jest ona pozycją obowiązkową w szafie każdego mężczyzny. Jeżeli jeszcze takowej koszuli nie posiadasz, warto, byś ją zakupił. Zawsze dobrze mieć coś, co odmieni nieco twój image. Jeżeli nasuwa ci się pytanie: „no dobrze, ale z czym ją nosić”, ten artykuł został napisany właśnie dla ciebie.

Advertising
Advertising
 • W połączeniu z bawełnianymi chinosami

  W połączeniu z bawełnianymi chinosami

  Chinosy są ostatnio bardzo modne, na ulicach można spotkać wielu mężczyzn, którzy wybrali je zamiast dżinsów. W połączeniu z dżinsową koszulą dają świetny zestaw na ciepłe, a nawet upalne dni.

 • W połączeniu z dżinsowymi spodniami

  W połączeniu z dżinsowymi spodniami

  Może dawniej mężczyźni nie mogli sobie wyobrazić takiego połączenia, jednak aktualnie jest ono bardzo na topie. Jeżeli chcesz być ubrany w stylu total jeans look, musisz pamiętać, że dobierasz elementy garderoby na zasadzie kontrastu, np. jasna koszula i ciemne spodnie lub na odwrót.

 • W połączeniu z kardiganem

  W połączeniu z kardiganem

  Na chłodne wieczory warto zaopatrzyć się w kardigan. Razem z dżinsową koszulą prezentuje się bardzo modnie. Poza tym da ci gwarancję, że nie zmarzniesz. Kardigan może być zarówno cienki, jak i gruby – to już twój wybór.

 • W połączeniu z marynarką

  W połączeniu z marynarką

  W tym przypadku najlepsze będą marynarki wzorzyste, np. w drobną kratkę. Te jednolite nie prezentują się tak dobrze w połączeniu z dżinsowymi koszulami. A przecież chodzi o to, żeby wyglądać dobrze i modnie.

X